A A

Online afspraken maken

Het is de bedoeling dat u alleen een afspraak maakt met uw eigen huisarts of praktijkondersteuner, indien dit niet lukt dan graag contact opnemen met de praktijk. U kunt een afspraak maken voor de hieronder genoemde verrichtingen.

Online afspraak huisarts:

  • een gewoon consult (geen dubbel consult)

Online afspraak praktijkondersteuner:

  • Een controle afspraak

Mocht u een eerdere afspraak willen dan de aangeboden plekken, of wilt u een afspraak maken voor een andere verrichting dan hier boven genoemd, neem dan telefonisch contact op met de assistente. U krijgt van de gemaakte afspraak niet automatisch een bevestiging of herinnering, noteer de afspraak graag direct in uw agenda.

Voor een spoed afspraak dient u telefonisch contact op te nemen met het centrum.

Team

 

Moniek Abee  Algemeen fysiotherapeut, kinderfysiotherapeut i.o.

BIG: 79919466204

Aandachtsgebied: orthopedie

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

m.abee@zonboog.nl

 

 

 

 

 


 

 

Eva Bel

algemeen fysiotherapeut, oedeemfysiotherapeut

BIG: 69917329404

Aandachtsgebied: lid claudicationetwerk, ouderenzorg

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag

e.bel@zonboog.nl

 

 

 

 


Annemarie Eelkema

Algemeen fysiotherapie, manueeltherapeut, dry needling

BIG: 19033527104

Aandachtsgebied: anderhalvelijnszorg, lid traumanetwerk

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

a.eelkema@zonboog.nl

 

 

 

 


 

Renate van Hengel

Algemeen fysiotherapeut, Bekkenfysiotherapeut i.o.

BIG: 49043340004

Aandachtsgebied: lid orthopedienetwerk, lid rugnetwerk

Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

r.vanhengel@zonboog.nl

 

 

 


Pieter Kodde

Algemeen fysiotherapeut/ Manueeltherapeut

BIG: 79910227004

Aandachtsgebied: lid rugnetwerk, medische fitness

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

p.kodde@zonboog.nl

 

 


Wanda Krispijn

Kinderfysiotherapeut

BIG: 89047561304

Aandachtsgebied: Down syndroom

Werkdagen: dinsdag en donderdag

w.krispijn@zonboog.nl

 

 

 

 


Marije Star

Kinderfysiotherapeut

BIG: 19052261304

Aandachtsgebied: Fitkids, schrijfproblematiek

Werkdagen: maandag, dinsdag en vrijdag

m.star@zonboog.nl

 

 

 

 


Remco Tijdgat

Algemeen fysiotherapeut, haptotherapeut

BIG: 89035186404

Aandachtsgebied: psychosomatiek, mindfullness

Werkdagen: dinsdag

r.tijdgat@zonboog.nl